Zapewniamy najlepszy wybór personelu do realizacji wszystkich projektów. Piękne Modelki i Hostessy uświetnią każdą imprezę, a przystojni Panowie powitają z uśmiechem każdego.
MODELS & TOP HOSTESS
Prowadzimy castingi i dobieramy obsady do spotów reklamowych, filmów oraz virali. Zapewniamy idealne dopasowanie typu urody do potrzeb Klienta.
STATYŚCI & AKTORZY
Prowadzimy wszystkie działania zmierzające do zwiększenia sprzedaży i rozpoznawalności marki, w szczególności: animacje sprzedaży, degustacje produktów, sampling door to door, marchandising, kreacja i instalacja materiałów POS, działania Tajemniczego Klienta, outsourcing pracowników, fotografia reklamowa
FIELD MARKETING
& SALES SUPPORT
Niekonwencjonalne rozwiązania jak i formy pokazania z jak najlepszej strony promowanej Marki. Wszystko co nie mieści się w „Normie” zmieści się w Ambient & Event.
AMBIENT & EVENT
Niekonwencjonalne rozwiązania jak i Kreacja i instalacja niebanalnych lub klasycznych nośników reklamowych w precyzyjnie wyselekcjonowanych przez Nas miejscach gwarantuje dotarcie do ściśle określonego targetu. Twoja Marka będzie widoczna przez właściwego odbiorcę!
INDOOR & OUTDOOR
Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich niezbędnych elementów do wyeksponowania walorów prowadzonego projektu. Począwszy od oprawy wizualno- muzycznej a skończywszy na cateringu. Pakiet od A do Z.
TARGI & KONFERENCJE
Jednym słowem Pełna Partyzantka! Co teoretycznie niedozwolone w praktyce jest robione. Dla Nas nie ma rzeczy niewykonalnych – buty przyklejone do chodnika? Nie ma sprawy! To Nasza sprawka podczas promowania filmu „Wybuchowa Para”.
GUARILLA &
STREET MARKETING
Nasi projektanci przygotują indywidualne projekty strojów z podkreśleniem tego co najważniejsze, dzięki czemu personel dedykowany do projektów będzie idealnie prezentował się w oczach Klientów. Projektujemy i produkujemy: - stroje promocyjne - stroje Eventowe - stroje dla pracowników
STROJE PROMOCYJNE
& MORE
mail: biuro@qpoint.pl      mobile: 501 203 888      mobile: 502 065 750